czwartek, 25.07.2024
O firmie

Witamy!

Firma CARMEN powstała w 1990 roku, w czasach kiedy w Polsce rozpoczęły się przemiany ustrojowe. Pozwoliły one na ukształtowanie się wolnego rynku a tym samym na rozwój prywatnej przedsiębiorczości. Carmen jest polskim przedsiębiorstwem, finansowanym w 100 % kapitałem krajowym.

Od początku firma Carmen zajmowała się handlem hurtowym wyrobów FMCG. Od pierwszego dnia działalności rozwija się bardzo dynamicznie, stając się jednym z liderów na polskim rynku w dziedzinie produktów szybkozbywalnych. Jest bezpośrednim dystrybutorem wszystkich koncernów tytoniowych i operatorów komórkowych.

 

W październiku 2001 roku przedsiębiorstwo zmieniło formę prawną ze spółki cywilnej na spółkę jawną, zaś w roku 2005 zostało przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością zmieniając też nazwę na Carmen Polska Sp. z o.o.

 

Centrala firmy mieści się w Sochaczewie przy ulicy Warszawskiej 93. Dogodną i sprawną obsługę zapewniamy wykorzystując sieć 19-stu oddziałów rozlokowanych na całym Mazowszu.

 

Carmen Polska dysponuje nowoczesnymi centrami dystrybucyjnymi oraz oferuje dogodne formy handlu co zapewnia sprawną i szybką obsługę naszych klientów. Przedstawiciele handlowi to profesjonalny, młody i otwarty na nowe wyzwania zespół, który umożliwia zaspokojenie wszelkich potrzeb naszych partnerów handlowych. Obsługa zawsze pomoże przy tworzeniu zamówień, doborze optymalnego asortymentu i zarządzaniu stanami magazynowymi chcąc zapewnić naszym odbiorcom pełny komfort i zadowolenie ze współpracy. Przedsiębiorstwo oferuje szybki, pewny i bezpłatny dowóz do punktu handlowego w ciągu 24 godzin.


Atrakcyjne ceny, ciekawe promocje oraz nowości rynkowe to stały punkt w ofercie handlowej, która zawiera pełny asortyment:

 

v  papierosów

v  tytoni i akcesoriów

v  kart telefonicznych, staterów i terminali

v  baterii

v  prezerwatyw

v  zapałek i zapalniczek

v  gum do żucia

v  biletów komunikacji miejskiej

v  napojów energetycznych

v  artykułów spożywczych

v  oraz innych produktów szybkozbywalnych.

 

 

W celu ułatwienia i dopasowania do indywidualnych potrzeb, klient może wybierać różne formy zakupu w systemie: Cash&Carry, telemarketingu, preselingu oraz za pośrednictwem hurtowni internetowej.

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich klientów, którzy cenią solidność, stabilność, wysoką jakość usług oraz pewny i stały zysk. Klientom zapewniamy satysfakcję i zadowolenie z naszych usług.

 

Zapraszamy na kolejne strony naszego serwisu w celu zapoznania się z ofertą oraz adresami naszych oddziałów.

 

Inwestycja w polecany przez nas towar to pewny zysk. 

  
Design: Ferrodo Computer sp. z o.o.
app. ver. 2.9.2 Copyright © 2006-2018 Carmen Polska Sp z o.o.